Central Role Play

Forum Najlepszego Servera SA-MP


#1 2010-06-16 22:22:52

Juan Pluyades

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 6
Punktów :   

Propozycje.

Każdy chyba wie że nie długo zmieniamy lokalizacje mapy, która ma być w San Fierro. Mapa jest pisana od zera, posiada dużo systemów itp. Jako iż serwer będzie całkiem inny proponuje:
-Naprawić forum na xaa.pl , bo te na pun.pl wręcz odstrasza.
-Te logo serwera mnie dobija , na pewno je zmienić.
-Na nowym forum usunąć działy organizacji przestępczych ,ponieważ uważam je za zbędne.
-Lista liderów tylko i wyłącznie organizacji publicznych i porządkowych w żadnym wypadku organizacji przestępczych , ponieważ większość osób woli się zabawić w mafii , czy w gangu nie koniecznie role play. Więc aby dołączyć do takiej organizacji osoba wchodzi na forum patrzy na lidera , przyjeżdża na dzielnice i pyta się : ,,mogę do gangu?''
-Na początek tylko podstawowe organizacje , żadnych przestępczych osoba która chce coś założyć musi porozmawiać z Head Adminem , posiadać budżet, minimum 5 osób na początek, a dopiero później na forum opisać ową organizacje , opisując historie , czym ma się zajmować itp.
-W końcu wydzielić obowiązki każdego administratora , a nie że każdy robi sobie co chce, ogółem zadbać o serwer , aby był ład i porządek.
-Jeżeli chodzi o osobę która zajmuje się liderami , to owy delikwent jest dyslektykiem , przynajmniej tak mi wiadomo chodź mam całkiem inne zdanie.Przykładowo 10 latek uważający się za pr0 el0 administratora , ponieważ zrobił forum na pun.pl , gratuluje. Myślę nad Salvadore Lanza, ponieważ gra on często , posiada dobre rp itp.
Dobieranie liderów nie jest to ,,hop siup'' , kandydat na lidera powinien posiadać przynajmniej 10 godzin na koncie serwerowym , a nie że dopiero co się zarejestrował i pyta admina ,,wolne ld?'' Przykładem tego jest np Eliot , który zarządza ballas. Widzę na forum nie uzupełnione działy - ma lidera. Na serwerze ani razu go nie widziałem - ma lidera , więcej na jego temat nie mogę powiedzieć ponieważ po prostu go nie znam.
Podania wysyłane osobie która się tym znajduje na pw , ponieważ łatwo jest od kogoś zwalić na forum. Oczywiście zrobić nowy wzór podań na liderów , ponieważ aktualny jest banalny.
-Założenie kanału rozmów na np: Team Speak'u.
-Większy kontakt z założycielem serwera , jak teraz widzę i jak mam na myśli w tym momencie mały pije sobie piwo , jarając fajkę przy czymś... Bardzo rzadko widuje go na serwerze , forum , gg. Ogółem coś aby admini mogli ze sobą rozmawiać dzień w dzień , nie na shoutboxie , na tym pr0 forum.
-Regulaminy , poradniki , aby w końcu nie stał dział na marne na tym pr0 forum.
-Jeżeli nie będzie nam sprzyjało , radzę wykonać fuzje z jakimś serwerem tylko nie pseudo-rp
-Do mapki wprowadzić jakie kolwiek zmiany umożliwiające ciekawsze życie cywila , a nie tylko stanie pod DMV itp..
-Ogółem podnieść szacunek między graczami na serwerze , to co w tej chwili jest to jak sparta i persja.
-Na nowej mapce usunąć komendę /w , ponieważ nie raz widziałem jak różne osoby kontaktowały się w ten sposób , aby dołączyć do organizacji.

-Myślę że więcej nie będę dodawał bo i tak jest już tego duużo.

Pozdrawiam Marian.
-

Ostatnio edytowany przez Juan Pluyades (2010-06-17 15:13:20)


Wyciągasz bejzbola z bagażnika,z kieszeni skręcika,odpalasz cudne zioło,czujesz się wesoło.Idziesz do latynosa,zadajesz mu w brzuch ciosa,nie będziesz lepszy od bossa.To my posiadamy zasady,Każda zdrada, znajomość z bladym,Nie podobały ci się nasze tereny? Zbyt wysokie zioła ceny?Prowadzi to tylko do jednego,sądu najwyższego.Ballas na zawsze króluje Glen Parkiem,latino jest dla nas smarkiem.

Offline

 

#2 2010-06-17 15:43:56

Salvatore_Lanza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: Propozycje.

1. Mogę pomóc w naprawie forum xaa.pl.
2. Jestem w stanie zrobić. Jednak nie wiem jaka będzie kolorystyka forum.
3. Popieram.
4. Jak zwykle, na każdym serwerze. Popieram.
5. Przydałoby się.
6. Powinno być jakieś podanie. Z minimalnymi wymaganiami.
7. Kanał do rozmów, mógłby być. Jednak dużo osób by nie korzystało. Dlatego, przydałby się Audio Plugin na serwer.
8. Zgadzam się.
9. Takich to teraz mało. Jednak, będzie można jakiś zaprosić.
10. Popieram
11. Przydałoby się
12. Nie wiem. W sumie jestem pół za i pół na nie. Dlatego neautral.
13. Spokojnie mogłeś napisać więcej

To wszystko co na mój temat.

Offline

 

#3 2010-06-17 15:57:47

Carl_Webs

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 55
Punktów :   

Re: Propozycje.

Zgadzam się z tobą akurat ty jesteś zdolny w takich sprawach jak numer 1 , w twoim poście. A co do ciebie Juan dobrze na pisałeś ze wszystkim się zgadzam masz racje z tym /w bo gracze tak zwani n00bkowie wykorzystują to sobie.


Nauczyciel w AJ Lider DMV Administrator

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl